יתרונות של טיפול בעבירות תנועה על ידי עו”ד מומחה בתעבורה

כאשר אנחנו מעורבים בעבירה על החוק אנחנו יכולים לחוש מבוכה רבה וגם חרדה וחשש מפני העונש שצפוי לנו. אחד המקרים בהם אזרחים רבים עוברים על החוק הוא עבירות תנועה. אזרחים רבים עוברים על חוקי התנועה באופן חומרה שונה. לעיתים, עלינו להתמודד עם עבירות תנועה שביצענו כמו למשל:

  • עקיפה לא חוקית
  • אי ציות לתמרורים
  • נהיגה במהירות מפורזת
  • נהיגה בשוליים
  • תאונת דרכים
  • נהיגה בשכרות
  • נהיגה בפסילה

כאשר אנחנו מעורבים באחת מעבירות אלו עלינו לפעול בחוכמה ולבקש סיוע מעו”ד מומחה בתעבורה.

עו”ד מומחה בתחום התעבורה יוכל להגן עלינו באופן משפטי ולעיתים יוכל להקל את גובה העונש שצפוי לנו. תחום המשפט הוא תחום רחב מאוד ועשיר. עורך דין שמבין בתחום דיני המשפחה לא יבין בהכרח בתחום דיני מקרקעין. כאשר אנחנו מתמודדים עם הליך משפטי המתנהל בבית משפט עלינו לפנות לעורך דין שמתמחה בעניינו. כך למשל כאשר אנחנו מתמודדים עם משפט בגין עבירות תנועה בבית דין לתעבורה עלינו לפנות לעו”ד תעבורה. עו”ד זה יוכל למנוע מאתנו עוגמת נפש רבה ועונשים כבדים. היתרון המרכזי בייצוג מקצועי של עורך דין מומחה הוא שהוא יוכל לסייע לנו להימנע מהליך משפטי ארוך וסבוך. יתרון נוסף בשכירת עורך דין מתמחה הוא שעורך הדין מתמצא בכל חוקי העונשין ובכל חוקי התעבורה והוא יכול לסייע לנו להוכיח את החפות שלנו.

איך עו”ד תעבורה יכול לסייע לנו להימנע מתשלום קנסות כספיים כבדים?

עו”ד תעבורה יכול לסייע לנו גם להימנע מתשלום של קנסות כספיים כבדים מאוד. פעמים רבות עורך הדין שלנו יכול להוכיח את החפות שלנו ובכך לבטל את דוחות התנועה שנרשמו לנו. דרך נוספת בה עורך הדין יכול להוביל לביטול של קנסות התנועה שקיבלנו היא הוכחה שהדרך שבה הקנסות או הדוחות נתנו הייתה לא חוקית או בלתי קבילה. דוחות לא קבילים הם דוחות שניתנו על ידי שוטרים בשימוש בכוח מופרז או תוך שיבוש של דיני הראיות בשטח. פניה לעורך דין תוכל לסייע לנו לחסוך לעצמנו כספים רבים וגם נקודות שליליות במשרד הרישוי.

מהם דיני תעבורה? ומתי יש לשכור את השירותים של עו”ד מומחה בתעבורה?

עו”ד מומחה בתעבורה הוא עורך דין שמתמחה בדיני תעבורה. כמו שיש עורכי דין שמתמחים בדין פלילי או בדיני משפחה כך יש גם עורכי דין שתחום המומחיות שלהם הוא דיני תעבורה. דיני תעבורה הם כל החוקים שקשורים לעבירות תנועה. עלינו לשכור עורך שתחום המומחיות שלו הוא עבירות תנועה כאשר אנחנו מואשמים בעבירת תנועה. במקרה בו קיבלנו דו”ח תנועה או הזמנה לדין ואנחנו עומדים בפני שלילת רישיון כדאי לנו לשכור שירותיו של עורך דין. עורך דין מומחה יוכל לסייע לנו להמיר את העונש של שלילת הרישיון בקנס כספי. עורך דין זה יוכל גם לקצר את משך הזמן שבו הרישיון שלנו יהיה בשלילה ממספר שנים למספר חודשים מועט יותר. עורך הדין יוכל לוודא במקרים בהם קיבלנו דו”ח מסוג ברירת קנס, כי איננו עוברים את רף הנקודות המותר וכי איננו צפויים למספר חודשי פסילה במשרד הרישוי וזאת על פי שיטת הניקוד.

עו”ד תעבורה – הנהג שלנו בבית המשפט

עו”ד תעבורה הוא למעשה “הנהג” שלנו בבית המשפט. עורך דין זה הוא האיש שמגן על האינטרסים האישיים שלנו ועל הזכויות שלנו בפני בית המשפט לענייני תעבורה. המצב בבתי המשפט לתעבורה הוא של עומסים רבים – כל שופט נאלץ לשפוט בעשרות תיקים מדי יום. כאשר יש לנו עורך דין מומחה הוא יכול לסייע לנו להימנע ממשפט ארוך ובמקום עריכת משפט הוא יכול לחתום עבורנו על עסקת טיעון.